Vážení zákazníci, omlouváme se, prodejna je do pátku 5.6. uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Made in Germany: Kvalita a zodpovědnost

Celosvětově uznávaná značka kvality „Made in Germany“ reprezentuje i naše nároky kladené na kvalitu našich prémiových výrobků.

Vysoké nároky na kvalitu a kvalitní německá práce.

Centrální „mozek“ podniku se nachází v Ulmu. Naši inženýři a designéři využívají nejmodernější technologie 3D. Možná zatížení při nehodách testují v komplexních počítačových simulacích a ve vlastním podnikovém zařízení pro testování nehod.

Jak u používaných materiálů tak také ve výrobě platí u BRITAX RÖMER nejvyšší nároky na kvalitu. Výroby v Ulmu zpracovává výhradně přísně kontrolované textilie. Koncová montáž našich výrobků je převážně prováděna ručně.

 

Trvalá spolupráce s německými dodavateli

Našimi zakázkami podporujeme celou řadu podniků. Z našich celkem 45 dodavatelských podniků po celém světe je 30 v Německu. Jedním z našich dodavatelů jsou závody Donau-Iller ve městě Neu-Ulm, ve který jsou zaměstnáni i postižení lidé.

 

Spolupráce s automobilovým průmyslem

BRITAX RÖMER úzce spolupracuje s automobilovým průmyslem
- jak ve výzkumu a vývoji tak také v rámci společných projektů. V roce 1997 jsme na autosalónu IAA představili ve spolupráci s koncernem Volkswagen AG první dětskou autosedačku ISOFIX skupiny 1. Dnes je ISOFIX mezinárodním standardem pro uchycení dětských sedaček do osobních vozů.

Významní výrobci automobilů jako Mercedes-Benz, VW a Porsche nabízí řešení BRITAX RÖMER pod svou vlastní značkou.

Více než 70 procent mezinárodních automobilek používá v posledních letech dětské autosedačky od BRITAX RÖMER při svých testech Euro NCAP. Jsou mezi nimi i německé automobilky Audi, Mercedes-Benz, Opel a VW.

 

Spojení s německými institucemi pro bezpečnost v dopravě

Úzce spolupracujeme s renomovanými bezpečnostními organizacemi a institucemi na celém světě. Naším společným cílem je posílit všeobecné povědomí o vyšší bezpečnosti dětí v silničním provozu.

Naši němečtí partneři:

  • ADAC
  • BAST (spolkový úřad pro výstavbu a obnovu silnic)
  • DEKRA
  • MPA Stuttgart
  • TÜV Süd

 

Intenzivní spolupráce s univerzitami v Německu

BRITAX RÖMER se výrazně angažuje ve výzkumu a vývoji. Intenzivně spolupracujeme s některými německými univerzitami jako je Technická univerzita v Berlíně. S Lékařskou vysokou školou Hannover spolupracujeme na zkoumání nehod.

 

Aktivní účast na konferencích o bezpečnosti silničního provozu

Na konferencích se podílíme různými způsoby. V Německu jsou to např. mimo jiné mezinárodní „Protection of Children in Cars“ na TÜV SÜD Mnichov. Na této konferenci o bezpečnosti dětí ve vozidlech jsme členem poradního výboru, máme odborné přednášky a sponzorujeme cenu pro studenty. Dále je BRITAX RÖMER jedním ze sponzorů technické konference pro výzkum nehod „Expert Symposium on Accident Research (ESAR). Pořadatelem je Lékařská vysoká škola Hannover.

Nenech si ujít nejnovější trendy

SLEDUJ NÁŠ INSTAGRAM bibik.cz